0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Ахгли Компанија Отворен Плоштад Современа Перница За Фрлање, од

Ахгли Компанија Отворен Плоштад Современа Перница За Фрлање, од

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

Ахгли Компанија Шарена Надворешен Плоштад Златна Русокоса Златна Перница За Фрлање, 18 инчи на 18 инчи. Стилска перница за фрлање со дизајнерски акценти за разубавување на секоја просторија во домот. Оваа дизајнерска перница за фрлање вклучува вметнување и скриено затворање на патент за лесно отстранување на капакот за чистење. Рачно или машинско перење препорачано по потреба. Капакот на перницата со вметнување. Големина : 18х18 инчи. Скриен патент : Силен патент со невидлив дизајн. Пријателски За деца и Миленичиња. Комерцијална И Станбена Употреба; и машина и рачно перење. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување.

Параметри на производот

Слична стока