0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Лакост Натпревар ЦФА Машки Патики СО Врвки А003365Т

Лакост Натпревар ЦФА Машки Патики СО Врвки А003365Т

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Натпреварот лакост 0120 4 е совршен избор за вашиот спортско-шик стил со дизајн со низок профил. Оваа Колекција ги прави и крши модните правила. Плетениот горен дел обезбедува прилагодено вклопување за секое стапало, додека амортизирањето на мемориската пена гарантира неспоредлива удобност со секој чекор. Пребарување на светот за инспирација, Нашиот Дизајн е инспириран од модните најпосакувани трендови, обезбедувајќи ви најсовремена сезона на гардероба по сезона, Комплетирајте ја вашата мода со Овие Модни Патики, Стил и разноврсност, Влечење и издржливост. КАРАКТЕРИСТИКИ : кожен горен дел со контрастни преклопувања од велур. Задно влечење-јазиче за лесно влегување. Перфорации и метални дупки. Текстилна постава што дише. Ортолит® амортизирана влошка. Средно (Д, М). Издржлив синтетички надворешен ѓон.

Параметри на производот

Слична стока