0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Марвел Стрипови - Капетан Америка Картичка Ѕид Постер, 22.375 34

Марвел Стрипови - Капетан Америка Картичка Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

Овие Трендови Меѓународни Марвел Стрипови - Капетан Америка Картичка Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Марвел Стрипови - Капетан Америка Картичка Ѕид Постер : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фотоарт Сјај Постер Хартија. Клипот за постер вклучува две пластични шини за прицврстување до затворање од 24 инчи со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за составување дизајн овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Параметри на производот

Слична стока