0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Minecraft Ексклузивни Момчиња Со Качулка Унија Одговараат На Пижами, Големини 4-16

Minecraft Ексклузивни Момчиња Со Качулка Унија Одговараат На Пижами, Големини 4-16

DEN 380.00
Залиха

Пристапност

Бум! Тоа е време за спиење и тој е подготвен со Оваа Унија Одговараат Пижами инспириран Од Minecraft и иконите Ползавец. Со безбедна патент предна и удобна ткаенина, вашето момче е подготвено со овие пижами едно и готово кои се совршени за лежење и спиење. Материјал : 100% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Деколте : Прикачена хауба. Затворање : затворање На предниот патент. Ракави : Долги ракави. Џебови : Никој. Карактеристики : Контрастно печатење; огноотпорно микро руно. Администрација-MOJANG Synergies AB, Сите Права Се Задржани. Синдикатот На Момчињата Минекрафт Одговараат на пижами со Качулка.

Параметри на производот

Слична стока