0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Фитнес Панталони Женски Летни Лежерни Еластични Половини Печатени Исечени Панталони Летен Клиренс

Фитнес Панталони Женски Летни Лежерни Еластични Половини Печатени Исечени Панталони Летен Клиренс

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

ОКБОП Теретана Панталони Женски Летни Лежерни Еластични Половини Печатени Исечени Панталони Летен Клиренс С ОКБОП Теретана Панталони Женски Летни Лежерни Еластични Половини Печатени Исечени Панталони Летен Клиренс С. Големина Табела : Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 65см/25.59 "Колк : 85см/33.46" Должина : 74.8 см/29.45". Женски Лето Повик Еластична Половината Печатени Исечени Pants Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали со удобна ткаенина за носење на вашиот дали!2.Точка : Цврст Висок Половината 3.Ефектот на затворање на половината го прави вашето тело да изгледа подобро. 4.Спорт и секојдневен за носење ,5.Панталоните се совршени за приморски празници итн. Сезона : Пролет, Лето : Жени, Девојки Стил : Мода, Слаткоматеријал : Тип На Полиестерподаток : Печатенодекорација : Ништо што добивате : 1 Еез Големини.Усукеу Половинадолги Мали483465см/25,59"85см/33,46"74,8 см/29,45"Големина : С Големина. : Мали : 4 UK : 8 EU : 34 Waist : 65cm/25.59 "Колк : 85cm/33.46" Должина : 74.8 cm/29.45".

Параметри на производот

Слична стока