0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Урбан Bluetooth 5. Адаптер Џек О Приемник, 2 - во-Безжичен Предавател И Приемник За Xiaomi Redmi 7A Стриминг Аудио НА ТВ, КОМПЈУТЕР, Звучник, Слушалки, Автомобил, Домашно Стерео

Урбан Bluetooth 5. Адаптер Џек О Приемник, 2 - во-Безжичен Предавател И Приемник За Xiaomi Redmi 7A Стриминг Аудио НА ТВ, КОМПЈУТЕР,

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

0-от периферни уреди за да уживате во сите придобивки. Користете го адаптерот за да го исклучите звукот НА ТВ и да уживате во ТИВКО ТВ програмите без да ги вознемирувате другите.0 технологијата ја подобрува вашата безбедност, задоволство и забава додека возите. Едноставен, тенок дизајн го минимизира отпечатокот на контролната табла на автомобилот.0 Придобивки Bluetooth 5. Bluetooth Предавател (Tx) Bluetooth звучник Направи вашиот стар стерео / звучник систем безжичен сега со користење на bluetooth адаптер. Bluetooth е компатибилен наназад. Лесно додавајте Bluetooth во аудио системите на вашиот автомобил, домашни стерео, звучници, жични слушалки преку помошниот ПРИКЛУЧОК ОД 3,5 мм-Минимален тенок дизајн со стапало со приклучок од 3,5 мм. Bluetooth КОМПЈУТЕР Bluetooth е недостапен на многу стари Десктоп Компјутери.0 е најновата верзија на стандардот За Безжична комуникација Bluetooth и има различни подобрувања : ниска енергија, двојно аудио, поголема брзина, растојание и пропусност. Ви препорачуваме да купите нови bluetooth 5.Одете безжично аудио со едноставен гаџет и едноставно поставување. Добра идеја е Да овозможите Bluetooth со користење на овој мал уред bluetooth адаптер. Едноставно вметнете го адаптерот Bluetooth AUX во приклучокот AUX 3,5 mm на стереото на вашиот автомобил, а потоа остварете, одговорете и отфрлете повици без раце со едно копче, уживајте во музиката во телефонот и слушајте гласови за навигација.

Параметри на производот

Слична стока