0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
За Ауди А Кватро Транс Маунт-Бујаутопартс

За Ауди А Кватро Транс Маунт-Бујаутопартс

DEN 4454.56
Залиха

Пристапност

Како еден од најголемите добавувачи на автомобилски делови во светот, на нашите делови секојдневно им веруваат механичарите и сопствениците на возила ширум светот. Овој Држач за Пренос е произведен и тестиран според најстрогите стандарди ЗА автомобили и камиони ОЕ за неспоредливи перформанси. Изграден за непроблематична сопственост и 100% визуелно прегледан и тестиран квалитет, Овој Држач за Пренос е поддржан од нашата 100% гаранција за задоволство. Гарантирано Точно Вклопување за лесна инсталација. 100% СОСЕМА НОВ, премиум ISO/TS 16949 квалитет-тестиран за исполнување или надминување на спецификациите НА OEM. Инженер за супериорна издржливост, поддржана од едногодишна гаранција за неограничена километража.

Параметри на производот

Слична стока