0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женски Моден Дигитален Печатење Еластичен Половината Шарени Суспендиран Комбинезон

Женски Моден Дигитален Печатење Еластичен Половината Шарени Суспендиран Комбинезон

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Женски Моден Дигитален Печатење Еластичен Половината Шарени Суспендер Комбинезон ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење 3.Овој лесен, Капут совршен за тие денови! 4.Фустан Со долги ракави, така што ќе се чувствувате топло во пролет и лето, црна смиреност, сива и убава,е најстариот пролет и лето partner партнер информации За Производот : Сезона : Пролет И Лето Пол : Жени Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Нема Стил : Обична должина На Ракавот : Должина Без Ракави : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Комбинезон Големина На Половината Должина На Колкот Л 72см/28,35" 116см/45,67" 126см/49,61" големина : Л Половината : 72см/28,35" Колк : 116см/45,67" Должина : 126см/49,61" Табела Со Големина : големина : С Половината : 64см/25,20" колк : 108СМ/42,52" Должина : 124см/48,82"големина : м половината : 68см/26,77" колк : 112см/44,09" Должина : 125см/49,21"Големина : Л Половината : 72см/28,35" колк : 116см/45,67" должина : 126см/49,61"големина : Xl половината : 76см/29,92" Колк : 120см/47,24" должина : 127см/50,00"големина : ххл половината : 80см/31,50" Колк : 124см/48,82" Должина : 128см/50,39"Големина : хххл Половината : 84см/33,07" Колк : 128см/50,39" должина : 129СМ/50,79" Дише, Меко И Удобно. Тоа може да биде носење на секој ден настан, секојдневна и секси облека за вашата гардероба. Нега на облека : Рачно перење, ладно миење во машина.

Параметри на производот

Слична стока