0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Дами Блузи Клиренс Жени Лето V Вратот Долги Ракави Кошули Поштенски Повик Туника Ролна Блуза Печатење Врвови

Дами Блузи Клиренс Жени Лето V Вратот Долги Ракави Кошули Поштенски Повик Туника Ролна Блуза Печатење Врвови

DEN 386.56
Залиха

Пристапност

AOOCHASLY Дами Блузи Дозвола Жените Лето V Вратот Долги Ракави Кошули Поштенски Повик Туника Ролна Блуза Печатење Врвовикарактеристики : модни женски врвови.Дизајнот на в-вратот ве прави попривлечни. производство.Постојат модерни blouse.It многу мода и ве прават толку убавина. Сезона : Четири сезонски материјал : 95% Полиестер,5% Спандекс Прилика : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : машинско перење сезона : пролет, лето, ❥НАТПРЕВАР ЛЕСНО : летниот резервоар одлично оди со кратки панталони, фармерки, нозе,кошули за облекување,кошули со јакна ,кардиган во пролет ,лето ,fall ,исто така носите под трендовски капут или ватиран капут како основни врвови во зима, потпетици, Рамни сандали, патики И убав ѓердан За Моден Изглед. ❥Врвови Стил : вратот На Екипажот, V вратот, Квадратен врат, резервоарот без Ракави/долги ракави/кратки ракави врвови, тренингот активни јога врвови лето лабава фит маичка, трендовски и елегантен.Лабавите/тенки врвови за вклопување се совршени за трчање, џогирање, тренинг, фитнес, јога и други активности.носете со жан, здолниште и хеланки во пролет и лето. Користи КАКВИ било ПРИЛИКИ : овие врвови се вклопуваат за секоја пригода,а жените треба За На Отворено, Кампување, Работа, Забава, Плажа, Празници, Училиште, Секојдневна Дневна Кошула/Блузи/Блуза, Патување, Дома, Јога, оваа блуза може симпатична Со Фармерки, Шорцеви или Здолништа, под Јакни Или Кардигани Во Лето, Пролет или Fall. ❥УБАВ МАТЕРИЈАЛ : ова е супер Мека, удобна, лесна ткаенина совршена за опуштено секојдневно носење. Се чувствува мазно наспроти кожата, изгледа облечено. Нега на облека : Рачно перење или машинско перење.

Параметри на производот

Слична стока