0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Пенер, Џенел Црна Модерна Рамка Музеј Уметност Печати Насловена-Пролет Ботанички II

Пенер, Џенел Црна Модерна Рамка Музеј Уметност Печати Насловена-Пролет Ботанички II

DEN 560.00
Залиха

Пристапност

Џенел Пенер претставува прекрасно 20х20 Црно Модерно Дрво Врамено Ѕидно Уметничко дело, со наслов " Пролет Ботанички II". Ова уметничко дело е печатење со отворено издание изработено Од Рамка До Ѕид со методот giclee, што обезбедува најдобар квалитет на печатење. Рамка До Ѕид внимателно доби висококвалитетна слика од Издавачот за да произведе исклучителен финален производ. Рамката е впечатлива дво-инчна црна модерна дрвена рамка која совршено го надополнува уметничкото дело. Нашиот тим од искусни професионалци веднаш ќе започне да работи на вашата нарачка откако ќе биде поставена за да гарантира дека вашето уметничко дело е навремено врамено и испратено до вас. Горди сме што нудиме уметнички дела што се целосно направени во Сад и уверени сме дека вашето купување ќе ги исполни вашите очекувања. Ние ја разбираме вредноста на инвестирањето во уметнички дела и имаме за цел да обезбедиме супериорен производ што ќе го цените во годините што доаѓаат. Ви благодариме што избравте Рамка До Ѕид за вашите уметнички потреби и со нетрпение очекуваме да ги надминеме вашите очекувања. Уметник : Пенер, Џенел. Наслов : Пролет Ботанички II. Врамена Големина : 20х20 инчи. Висококвалитетен Уметнички Принт Врамен Во Црна Модерна Дрвена Рамка. Прилагодено Печатено и Врамено кога Е Купено. Вклучен Е Комплет За Висечка Жица. Произведено Во Сад И Задоволството е Загарантирано.

Параметри на производот

Слична стока