0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женски Шарени Градите Завиткајте Бендо Врвот Прерамки Шупливи Надвор Плетење Елек V Вратот Без Ракави Секси Цевка Блузи

Женски Шарени Градите Завиткајте Бендо Врвот Прерамки Шупливи Надвор Плетење Елек V Вратот Без Ракави Секси Цевка Блузи

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

✈ ✈ ✈ ✈ ✈ Please ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини (не табела со големини) Во Сликата Или описот на Производот. женски плус плетени маици атлетски кошули и маици женски врвови со кратки ракави женски кошули од врвовите на рамената летни врвови за жени женски блузи маици женски графички преголеми маици за жени плус големина женски кратки ракави v врвови на вратот женски трендовски кошули графички маици лежерна лежерна блуза кошули за жени 3/4 ракави лабава гроздобер цвет печатени лен туника врвови. Гардероба што мора да ја имате!☀ Можете да Ги Спарите овие основни врвови под јакна, со фармерки, хеланки или здолниште во пролет, лето, fall и зима. Top овој женски врв е многу трендовски и симпатичен, погоден за секојдневно, излегување, училиште, канцеларија, секојдневно носење. Ткаенината е мека и удобна за носење цел ден. Perfect совршени Подароци За Жени Подароци За Денот На Мајките, Најдобри Роденденски Подароци, Смешни Подароци за Тинејџерки.☀ Ако имате какви било сомнежи, слободно контактирајте ја услугата за клиенти за предлози; Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Параметри на производот

Слична стока