0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Жена Во Рамките На Женската Плус Големина Повлечете Го Плетениот Товар Кратко Кратко

Жена Во Рамките На Женската Плус Големина Повлечете Го Плетениот Товар Кратко Кратко

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Жена Во Рамките На Женската Плус Големина Повлечете Го Плетениот Товар Кратко Кратко.Овие лесни товарни шорцеви се направени во мека плетена ткаенина која е нагласена со целосен еластичен појас за удобно вклопување. Страничните товарни џебови со клапи се функционални, а страничните џебови со наклон држат се што ви треба.  Седи над половината9" inseamcotn/poly, увезени машина перат. За брендот : Кај Жената Внатре ние сме експерти за удобност со плус големина, и тоа го правиме повеќе од 100 години. Тогаш не е изненадување што ние сме еден од брендовите што одат во индустријата за облека со плус големина за неверојатно вклопување и стил на момент. Нашата цел е да се осигураме дека секогаш се чувствувате одлично и изгледате добро во нашата удобна облека во сите бои што ги сакате. Седи над половината. 9" инсеам. Памук/поли, увезени. Машина за перење.

Параметри на производот

Слична стока