0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Дрвени Божиќ Украс Блескав Божиќ Дрво Камион Декор Фестивал Декор

Дрвени Божиќ Украс Блескав Божиќ Дрво Камион Декор Фестивал Декор

DEN 223.84
Залиха

Пристапност

Опис. Ако сте во потрага за затворен украс, овој производ ќе биде . најдобар избор за вас. Ова е извонреден Божиќен декор, специјално дизајниран. За божиќната сцена. Таа е направена од премиум материјал, кој може да биде . користени . долго време. Карактеристики на креативниот изглед на камионот, тоа е многу ново . и креативни. Фината изработка обезбедува исклучителни детали. Карактеристики. - Боја : како што е прикажано. - Материјал : Дрво и ЛЕД светла. - Големина : 31,00Х20, 00Х9, 00см/12, 18Х7, 86Х3, 54ин. - Изработен е од премиум материјал, кој може да се користи долго време. - Одликувајќи се со деликатниот изглед На Камионот Во Божиќен стил, тој е многу нов и креативен. - Добрата изработка и полираните детали ви ги носат исклучителните детали и мазните рабови. - Доаѓа со дизајнот на рамното дно, што го прави стабилно да стои на работната површина. - Можете да го користите за украсување на домашната соба, ресторанот, канцеларијата или другите внатрешни сцени На Божиќ. Изработен е од врвен материјал, кој може да се користи долго време. Одликувајќи се со деликатниот изглед На Камионот Во Божиќен стил, тој е многу нов и креативен. Добрата изработка и полираните детали ви носат извонредни детали и мазни рабови. Доаѓа со дизајнот на рамното дно, што го прави стабилно да стои на работната површина. Можете да го користите за украсување на домашната соба, ресторанот, канцеларијата или други сцени во затворен простор На Божиќ.

Параметри на производот

Слична стока