0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Грејач Вентил-Компатибилен Со-Чеви Тахо 1999

Грејач Вентил-Компатибилен Со-Чеви Тахо 1999

DEN 1523.20
Залиха

Пристапност

Вентил За грејач - Компатибилен со 1995 - 2000 Chevy Tahoe Note : Вентил За Контрола На Грејачот Карактеристики : - замена За Директно вклопување - Издржлива, квалитетна пластична конструкција - Дизајнирана да ги исполни/надмине oe вклопувањето, формата и функцијата - Издржливост тестирана на секој нов дизајн компатибилен со или Одговара : Забелешка : 4 Порта - 2000 Chevy Tahoe 4.8 L V8 - 2000 Chevy Tahoe 5.3 L V8 - 1995 - 1999 чеви тахо 6.5 Л V8note : - 1995 - 2000 Чеви тахо 5.7 л v8fits години : 1995 1996 1997 1998 1999 2000 преглед Опис На Производот За Да Се Обезбеди Соодветно Вклопување. 1995 1996 1997 1998 1999 2000. Грејач Вентил.

Параметри на производот

Слична стока