0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Хемотон Црвена Елка Виси Ознака Со Коноп Јаже Крафт Хартија Декор Подарок Етикети

Хемотон Црвена Елка Виси Ознака Со Коноп Јаже Крафт Хартија Декор Подарок Етикети

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

Описr. r.Овие ознаки се цврсти, направени од крафт и доаѓаат со јаже од коноп за да ги врзат на што и да обележувате. Гроздобер ознаките се одлични за ознаки за облека, ознаки за цени, ознаки за подароци, картички за студентски зборови, ознаки за обележувачи, дрвја за желба, белешки за благодарност, љубовни писма, бележници итн. Тие се неверојатна свадбена услуга што ќе бидете горди да им ја претставите на вашите гости.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Како што е прикажано на сликата.р. - Материјал : крафт хартија.Р. - Големина : Прибл. 6,4 * 4,5 см (Л * В).р. - за издржлива и повеќекратна употреба.р. - тие се моќни и имаат снегулка исечена на дното . ознаките се пробиени со дупки, но не се претходно нанижани.р. - Одлично За ознаки за облека, ознаки за цени, ознаки за подароци, картички за студентски зборови, ознаки за обележувачи, дрвја за желба, белешки за благодарност, љубовни писма, бележници итн. Тие се моќни и имаат снегулка исечена на дното. Ознаките се удираат со дупки, но не се претходно нанижани. Одлично за ознаки за облека, ознаки за цени, ознаки за подароци, картички за студентски зборови, ознаки за обележувачи, дрвја за желба, белешки за благодарност, љубовни писма, бележници итн.

Параметри на производот

Слична стока