0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Куоф Фустани Жени Дами Мода В-Вратот Француски Фустан Вечер Фустан Црн Л

Куоф Фустани Жени Дами Мода В-Вратот Француски Фустан Вечер Фустан Црн Л

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

75" Половината : 92cm/36.50" колк : 100см/39.03" рамо : 43см/16.76" ракав : 62cm/24.39"пол : тип на женска шема : повод за печатење : Секојдневен,5. Модерен изглед дизајн ве прави попривлечни Манжетни Фустани Жени Дами Мода V-вратот француски Фустан Вечер Фустан Шифон Неправилен Фустан.57" Половината : 75см/29.Фустани Со куоф Жени Дами Мода в-врат француски Фустан Вечерен Фустан Шифон Неправилен Фустан Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88см/34.64"Големина : М Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 Биста : 92см/36. Ако имате било какви прашања, ве молиме консултирајте се со нас~ ви посакувам среќен шопинг~. Материјал : лесен, удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода/суво3.46" ракав : 59см/23.94" колк : 122см/48.03"големина : л сад : 8 Велика британија : 12 еу : 38 биста : 98см/38,58" Рамо : 39см/15,35" Половината : 86см/33,86" колк : 106см/41,73" ракав : 57см/22,44" должина : 123см/48,43"големина : Xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 Биста : 104см/40,94" рамо : 40см/15.09" РАКАВ : 58 CM/22.31" колк : 128см/50.32" Половината : 116cm/45.14" половината : 98cm/38.62" Должина : 126см/49.23" Должина : 125см/49.

Параметри на производот

Слична стока