0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Елитедеск Г Училиште Бизнис Мини Десктоп Со Мајкрософт Personal Dockztorm Центар

Елитедеск Г Училиште Бизнис Мини Десктоп Со Мајкрософт Personal Dockztorm Центар

DEN 3168.00
Залиха

Пристапност

Мајклелектроник2 продаваат компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, кутијата на производителот ја отворија нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција и инсталирање на надградбите според рекламираните спецификации. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : HP Форма/Стил : Мини PCProcessor : 8-Ми Генерал Intel Core i5-8500 3.00 GHz Процесор (до 4.1 GHz, 9 MB Кеш, 6-Јадра, 6-Теми,) Меморија : 32 GB DDR4 SO-DIMMGraphics : Intel UHD 630 Интегрирана Графика,.Складирање : 2x8tb PCIe SSD (Диск Со Цврста Состојба) (16tb достапно складирање)Оперативен Систем : Windows 10 Pro-64 Display : Без Поврзување На Екранот : , Ethernet LAN (RJ-45)Порти/Слотови : , 6 USB 3.1 Gen2, 2 Дисплеј Порта (DP), USB 3.1 Тип-C Gen1, Без Оптички Диск, 1 x Слушалки/Микрофон Комбо Jack Input/излез : нема веб Камера, Црна USB ТАСТАТУРА, Usb глушец, БАТЕРИЈА : 90w Напојување, Други Карактеристики, Боја : Црна тежина : 2,5 lbproduct Димензии (Wxlxh) : 1 ГОДИНА ПРОИЗВОДИТЕЛ гаранција Од Michaelelectronics2 (Професионално Надградена ОД MICHAELLECTRONICS2) Мајкрософт 365 лична 1 Година Претплата За 1 Кориснички Модел : Qq2-01024модел Број : MC36512-МЕСЕЧНА ПРЕТПЛАТА КАНЦЕЛАРИЈА АПЛИКАЦИИ 1tb onedrive Intel I5-8500 6-јадрен процесор. Интел УХД 630 Графика. 2x8 TB PCIe NVMe SSD (16tb достапно складирање). 32 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА. Виндоус 10 Про 64бит.

Параметри на производот

Слична стока