0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Девојки Фустани Чадени Бебе Девојка Облека Цветни Мали Фустани Пролет Лето Петар Пан Јака Фустан

Девојки Фустани Чадени Бебе Девојка Облека Цветни Мали Фустани Пролет Лето Петар Пан Јака Фустан

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

Верзијата за фустан за девојки е полабава, ако вашето дете е потенко, можете да изберете една големина помала. ●Применлива Пригода+ мал цветен стил ретро секојдневен фустан на плажа за девојки е погоден за секојдневно носење, патување, фотографија или крајбрежје. Моден дизајн, висок квалитет!Материјал : 50% памук, 45% Тип На Полиестептер : Должина На Печатење : Миење На Средна Должина : Миење Раце, не избелувајте, исушете Ја Линијата во сенка, не пеглајте етикета : Ностил : Удобен Стил : Слаткиот И модниот дизајн го прават вашето бебе попривлечно одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија,исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебињаизработен е од висококвалитетни материјали, меко чувство на рака,без никакви штета На Кожата На вашето бебеможете Да Дозволите Мала Разлика Од 1-3 См Поради Рачно Мерење и Мала Варијација На Бојата за различни Поставки на екранот, ви благодариме за Разбирањето!1 инч = 2,54 cmattence plz : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите, благодарам.

Параметри на производот

Слична стока