0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Марабу Графи Аква Рампа, Рампа, 8.3 11.7

Марабу Графи Аква Рампа, Рампа, 8.3 11.7

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Марабу Графикс Аква Рампа, А4 Рампа, 8.3 " х 11.7", 20 Штитови./Подлога оваа Графичка Аква Акварел Рампа е 100% целулоза. Природната бела хартија од 220 гр ситно зрно е курирана за техники на акварел со четки или акварел пенкала и моливи. Секоја подлога А4 (8,3" х 11,7") содржи 20 листови. Без киселина, Отпорна на Возраста, Отпорна на Светлина.

Параметри на производот

Слична стока