0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Машки Црвен Мериленд Терапини Голем Памучен Кварт - Патент Пуловер Дуксер

Машки Црвен Мериленд Терапини Голем Памучен Кварт - Патент Пуловер Дуксер

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Подигнете го вашиот Изглед На Мериленд Терапини со тоа што ќе го зграпчите Овој сладок Дуксер Со Пуловер Од Голем Памук. Одликувајќи се со везена тимска графика, оваа духовна опрема е токму она што ви треба за да се осигурате дека секогаш сте подготвени за денот на играта. Никој нема да се сомнева каде лежи вашата верност кога ќе ве види како го лулате овој врв На Мериленд Терапини. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Долг ракав. Официјално лиценциран. 1/4-Поштенски. Машинско перење, сува сува ниска. Увезени. Странични џебови. Ребро-плетени полите и манжетни. Материјал : 80% Памук/20% Полиестерско Руно. Марка : Опрема За Спорт. Стоечка јака. Везена графика.

Параметри на производот

Слична стока