0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Форд Мустанг Гт Црвена И Сребрена Харли Дејвидсон Диекаст Модел Автомобил Од Маисто

Форд Мустанг Гт Црвена И Сребрена Харли Дејвидсон Диекаст Модел Автомобил Од Маисто

DEN 287.84
Залиха

Пристапност

1967 Форд Мустанг Гт Црвен /Сребрен Харли Дејвидсон 1/24 Диекаст Модел Автомобил Од Маисто Сосема нов 1 : 24 скала диекаст модел од 1967 Форд Мустанг Гт Вајт #1 харли Дејвидсон умре фрли автомобил Од Маисто. Сосема нова кутија. Вистински гумени гуми. Официјално лиценциран производ. Отворање хауба, врати и багажникот. Изработени од диекасти со некои пластични делови. Детален ентериер, надворешност, моторен простор. Димензии приближно Л-8,В-3, Х-2,5 инчи. Ве молиме имајте предвид дека производителот може да ја смени кутијата за пакување во секое време. Производот ќе остане потполно ист.

Параметри на производот

Слична стока