0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Природен Серафинит Прстен Сребрен Рачно Изработен Накит

Природен Серафинит Прстен Сребрен Рачно Изработен Накит

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Природен Серафинит Прстен 925 Сребрен Рачно Изработен Накит СРЕБРЕНА ЧИСТОТА и СОСТАВ – овој прекрасен рачно изработен скапоцен камен прстен е направен од фино сребро како обележано со металниот печат 925. НИКЕЛ И ОЛОВО БЕСПЛАТНО - овој елегантен накит за изјава е 100% без никел и без олово, што го прави безбеден за девојчиња, тинејџери и жени од алергии на никел и олово. Совршено парче накит за костими за додаток на вашиот секојдневен стил, деловен секојдневен фустан или повеќе свечени прилики за облекување. Висока биволска полирана со рака за да ја направи против оцрнување. КВАЛИТЕТ СО УДОБНОСТ-Атрактивен дизајнерски моден прстен со мазни н удобни и без остри рабови. Овој рачно изработен сребрен прстен може да се носи на кој било прст по ваш избор показалецот, средниот прст и совршен како прстен на палецот.

Параметри на производот

Слична стока