0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Ахгли Компанија Затворен Круг Ориентални Пурпурна Индустриска Област Килими, 7 ' Круг

Ахгли Компанија Затворен Круг Ориентални Пурпурна Индустриска Област Килими, 7 ' Круг

DEN 700.48
Залиха

Пристапност

Нашите супер-Меки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена брзина, што ги прави помеки, свилени и потрајни од која било друга ткаенина од килим. Овие премиум сопствени килими се чувствуваат одлично под нозете и додаваат живописен допир на секој простор. Со нивната висококвалитетна конструкција, можете да уживате во овие килими во годините што доаѓаат. Ахгли Мешавина-Супер-Мек Облак Фланелен Материјал. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Пријателски За Миленичиња И Деца. Достапно во повеќе Големини и Форми.

Параметри на производот

Слична стока