0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
МЕТАЛЕН ЗНАК - Тоа Не Е Пот Моето Тело Плаче - - Гроздобер ' Рѓосан Изглед

МЕТАЛЕН ЗНАК - Тоа Не Е Пот Моето Тело Плаче - - Гроздобер ' Рѓосан Изглед

DEN 159.84
Залиха

Пристапност

Нашите метални знаци се гордо направени во САД користејќи силен, долготраен алуминиум. Секој знак е внимателно изработен рачно и совршен за секојдневна употреба. Без разлика дали сакате да ја разубавите вашата кујна, бања, гаража, човечка пештера, па дури и вашата кабина, овие знаци се вклопуваат точно. Тие имаат рустикален изглед со симулирано стареење, давајќи им истрошен и издржан изглед. Плус, тие се изградени да издржат секаков вид на временски услови, така што ќе можете да ги прикажувате во затворени простории или на отворено без грижи. Прекрасен сатен, не-отсјај заврши со симулирана "' рѓа " за да даде гроздобер ефект на стареење. Надворешен издржлив и водоотпорен. Мазни заоблени агли со четири дупки за монтирање на аголот.

Параметри на производот

Слична стока