0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Анкер Меѓународен Стационарен Делукс Гел Пенкало

Анкер Меѓународен Стационарен Делукс Гел Пенкало

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

Врв од 0,7 мм, Црно Мастило, Сино Мастило Погодно за : Возраст Од 3+ Години, Дом, Канцеларија, Пакување За Школување : Торба за Прикажување, Евро Кука. РОСГ23222. 100% Измешани. Анкер Меѓународен Стационарни Делукс Гел Пенкало (Пакет од 4). Пишување. Уметност. Активност На Букви. Занает. Унисекс-возрасни. Унисекс. Сива/Црна/Сина.

Параметри на производот

Слична стока