0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Најдобро Злато 10к Жолто Злато Стандардна Удобност Фит Бенд, Големина 7.5

Најдобро Злато 10к Жолто Злато Стандардна Удобност Фит Бенд, Големина 7.5

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

10к Жолто Злато 4мм Стандардна Тежина Удобност Одговара Свадба Бенд Големина 7.5 Големина : 7.50 Должина : 0 Ммматеријал : Примарна Чистота : 10кфиниш : Полиран Камен Количина_1 : 1бенд Ширина : 4ммстоун Поставување_1 : Прстен Машинизирај (Минимум) : 7.5 Големина (Максимум) : 7.75 Зголемување На Прилагодувањето На Големината : 0.25 Материјал : Примарно : Златно Вклопување : удобностголеми : yesstone Облик_1 : Tbdthekess : 2 Mmengravable : Да Тип На Производ : накит тип на накит : Прстени Материјал : Примарна боја : пожолтување тип : Свадба Бендови Тип На Камен (Други)_1 : Страна Камен Монтажа(И)Кориснички Предмети Не Може Да Се Врати Материјал : Примарна - Чистота : 10k Заврши : Полиран Камен Количина_1 : 1 Бенд Ширина : 4 Мм камен поставување_1 : Големина На Машината За Прстен (Минимум) : 7,5 Големина (Максимум) : 7,75 Зголемување На Прилагодувањето На Големината : 0,25 материјал : примарно : Златен Прстен Одговара : Удобност Голем : да. Камен Форма_1 : Тбд Дебелина : 2 мм Гравирање : Да Тип На Производ : Накит Накит Тип : Прстени Материјал : Основно-Боја : Жолт Прстен Тип : Свадба Бендови Камен Тип(Други)_1 : Страна Камен Монтажа (и). Совршен за лична облека или подарок за вашата љубов да го одбележи вашиот посебен момент. Одличен подарок за вљубените, годишнина, ангажман, свадба, роденден, Божиќ, нова година, дипломирање или некои посебни моменти во животот.

Параметри на производот

Слична стока