0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
4моми Бриз® Плус Плејард Со Отстранлив Корпа И Станица За Менување Бебиња, Црна

4моми Бриз® Плус Плејард Со Отстранлив Корпа И Станица За Менување Бебиња, Црна

DEN 1519.84
Залиха

Пристапност

Со својата функционалност" едно притискање отворено, едно повлекување", ова смислено дизајнирано комбинирано игралиште, корпа и менувач на флип ќе ви даде крајна флексибилност кога станува збор за нега на бебиња. 4моми бриз плус е станица за нега се-во-едно која се прилагодува на потребите на вашето бебе во текот на денот и во текот на првите неколку години. Благодатно се отвора и затвора со едно движење. И за разлика од другите игралишта, го исполнува ветувањето за вистинско поставување со една рака! Бидејќи ветерот плус консолидира голем дел од основната грижа на вашето бебе на едно преносливо место, тој ќе стане едно парче опрема за бебиња без која не можете да живеете. Корпата нуди удобно место каде што бебето може да се одмори. Користете го удобниот менувач за превртување за брзо пелени и промени во облеката. Додека вашето бебе расте и е во движење, едноставно извадете ја корпата за да обезбедите безбеден простор за релаксирање и играње. Во корпата може да се ужива од раѓање до 18 килограми, менувачот до 25 килограми и издржливото игралиште до 30 килограми. Кога не се користи, погодно свиткајте го сето тоа во вклучената патна торба. Едно туркање отворено, едно влечење блиску. Лесно, еднорачно поставување и симнување. Вклучува отстранлив менувач и отстранлив корпа. Станица за нега се-во-едно што расте со бебе. Водоотпорен 2-во-1 душек. Рационализираниот, воздушен дизајн обезбедува јасни погледи на вашето малечко. Вклучена е удобна патна торба. Употреба на басинет : за употреба од раѓање до 18 килограми. Употреба на менувачот : за употреба од раѓање до 25 килограми. Употреба на плејард : за употреба од раѓање до 30 килограми.

Параметри на производот

Слична стока