0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Симпатична Висока Симулација Живописен Израз Рачно Оружје Најт Модел ЗАПАДЕН МИТ Пвц Колекција Модел Витез Играчка Десктоп Украс

Симпатична Висока Симулација Живописен Израз Рачно Оружје Најт Модел ЗАПАДЕН МИТ Пвц Колекција Модел Витез Играчка Десктоп Украс

DEN 1271.04
Залиха

Пристапност

Опис : витешка фигура со темпераментна стоечка положба, ладна форма, живописни изрази и светла боја, што е многу реално и има фина изработка и нема лесно да избледи.СО западниот мит витез форма, реална фигура е популарна и сакана од љубителите на моделот, кој е погоден за прикажување на кабинетот, десктоп, автомобил и друг дел во вашата соба. И можете да го дадете како подарок за роденден или подарок за одмор на вашето семејство или friends.It е изграден од пвц материјал, кој е еколошки, безбеден и отпорен на паѓање.Постојат многу стилови за да изберете.Се користи за украси за автомобили, украси за домови, колекција за хоби, канцелариски украси, шкаф за продавници итн.Име на ставка : Најт Модел Материјал : Пвцузажа : Декорација Карактеристики : Исклучителна, Висока Симулација, Печатени Детали За Големината : А, Л : 13см/5.12", В : 3см/1.18", Н : 10см/3.94 " (Прибл.) Б, Л : 14см/5.51", В : 4см/1.57", Ч : 10см/3.94 " (Прибл.) Ц, Л : 6см/2.36", В : 7см/2.76", Ч : 10.5 см/4.13 " (Прибл.) Д, Л : 8см/3,15", В : 4,5 см/1,77", Н : 11см/4,33 " (Прибл.) Е, Л : 6см/2.36", В : 5,5 см/2,17", Ч : 9см/3,54 " (Прибл.) F, L : 7cm/2.76", W : 4cm/1.57", H : 12cm/4.72 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Витез Модел витез фигура со темпераментна стоечка положба, ладна форма, живописни изрази и светла боја, што е многу реално и има фина изработка и нема лесно да избледи. СО западниот мит витез форма, реална фигура е популарна и сакана од љубителите на моделот, кој е погоден за прикажување на кабинетот, десктоп, автомобил и друг дел во вашата соба. И можете да го дадете како подарок за роденден или подарок за одмор на вашето семејство или пријатели. Изграден е од пвц материјал, кој е еколошки, безбеден и отпорен на паѓање. Постојат многу стилови за да изберете. Се користи за украси за автомобили, украси за домови, колекција за хоби, канцелариски украси, шкаф за продавници итн.

Параметри на производот

Слична стока