0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Минекрафт Занданите Битка Градите Со Додатоци За Раскажување Приказни Игра И Дисплеј

Минекрафт Занданите Битка Градите Со Додатоци За Раскажување Приказни Игра И Дисплеј

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Време е навивачите на Занданите На Minecraft да одговараат во оклоп и да се упатат во борба за да ги победат толпите! Комплетот доаѓа со костум од борбен оклоп дизајниран да одговара на вклучената фигура На Занданите На Минекрафт од 3,25 инчи, плус оружје и дополнителен борбен додаток. Целиот борбен пакет се вклопува во вклучените борбени гради за складирање и безбедно чување додека не беснее следната битка! Достапни се повеќе комплети за борбени гради-со нови херои и уникатни додатоци. Навивачите на занданите на Minecraft можат да ги соберат сите за да бидат подготвени за најлудите Зандани на Minecraft конфликти и крстоносни војни низ темниот свет на кањони, мочуришта, зандани и - се разбира - рудници! Секој сет се продава одделно, предмет на достапност. Боите и украсите може да варираат. Минекрафт Занданите Битка Градите Со Додатоци За Раскажување Приказни Игра И Приказ : Возраст : 6 години И Повеќе. ​Навивачите на занданите на Minecraft можат да одговараат на нивните омилени бројки од 3,25" и да се борат во реалниот свет!. ​Тематски битка градите вклучува костум на оклоп автентично дизајниран за битка, minecraft занданите стил. ​Доаѓа со оружје и еден дополнителен битка додаток, плус битка градите да се одржи сето тоа во!. ​Борбениот оклоп одговара на секоја слика од 3,25-Во Занданите На Minecraft. ​Одлична акција и борбен подарок за љубителите На Занданите На Minecraft, на возраст од 6 години и постари.

Параметри на производот

Слична стока