0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Сохо Polрју Полка Точки Волна Тркач Килим, Темно Сива, 2 '6 16'

Сохо Polрју Полка Точки Волна Тркач Килим, Темно Сива, 2 '6 16'

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Современ Килим-Сохо Волна/Вискоза-Темно Сива Колекцијата Сохо е одговор На сафавиех на побарувачката на пазарот за чист преоден дизајн во килими кои работат подеднакво добро во традиционалните и современите домови. Колекцијата?уникатната чистота и јасност на бојата се постигнува со избирање само на најчистата премиум новозеландска волна како платно за возбудливата нова палета на бои на Сафавиех. Материјал : Волна/Вискоза. Ширина На Производот : 2 '6". Должина На Производот : 16'. Колекција : Сохо.

Параметри на производот

Слична стока