0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женска Сатенска Удобност Безжичен Градник Пакет, Стил МЈП196

Женска Сатенска Удобност Безжичен Градник Пакет, Стил МЈП196

DEN 271.04
Залиха

Пристапност

Не е ни чудо што клиентите го сакаат овој најпродаван градник. На крајот на краиштата, тој комбинира безжична удобност со обликувана целосна поддршка во големини до 50 ДД! Сега е достапен во удобен пакет 2! Свилените чаши со два дела ви даваат природно контурирани облини. Пошироките ремени што не се протегаат се прилагодуваат напред за погодност. Растегливиот сатенски грб се спротивставува на возењето и ги измазнува испакнатините. Секси мат и сјај шема додава допир на луксуз. 2 Пакет.

Параметри на производот

Слична стока