0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Ноќно Светло, Ноќно Светло Бор Материјал Христијански Модел За Дома За Спална Соба За Дневна Соба

Ноќно Светло, Ноќно Светло Бор Материјал Христијански Модел За Дома За Спална Соба За Дневна Соба

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

ЛЕД Ноќно Светло, Ноќно Светло Бор Материјал Христијански Модел За Дома За Спална Соба За Дневна Собаспецификација : Тип На Артикал : ЛЕД Ноќен Светлосен Материјал : Боја На Борова Светлина : Режим На Топло Бело Светло : Режим На Напојување Со Копче : USB Извор На Кабелска Светлина Моќност : 2вусажни Сценарија : Канцеларија, Спална Соба, Дневна Соба Големина : Прибл. 3 x 18.7 x 18.5 cm / 1.2 x 7.4 x 7.3 Во Пакет Листа : 1 x Ноќно Светло1 x USB Кабел1 x Упатство За Употреба Предна и Задна Шуплина : малото ноќно светло го прифаќа предниот и задниот шуплив дизајн, аголот на осветлување од 360 степени и го осветлува просторот во сите правци. Христијанска Шема : Ламбата Покрај Креветот е изработена од материјал од борово дрво, безбедна и еколошка, Христијанска шема, дизајн НА ИНКРУСТИРАНА ЛЕД светилка, мека лесна заштита на очите.

Параметри на производот

Слична стока