0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Вулит Сите ТЕМНИ Течен Детергент За Перење, Мирис На Полноќно Ветре, Товари, 75oz, СО Обновување На Бојата, ТОЈ и Редовни Подлошки

Вулит Сите ТЕМНИ Течен Детергент За Перење, Мирис На Полноќно Ветре, Товари, 75oz, СО Обновување На Бојата, ТОЈ и Редовни Подлошки

DEN 207.52
Залиха

Пристапност

Користете вулит Темно детергент за перење за да не исчезне љубовта кон вашата темна облека! Сите го сакаме начинот на кој темната облека прави да се чувствуваме и никој не сака тоа чувство да избледи. Сепак, без разлика колку внимателно ги миете омилените фармерки или малиот црн фустан, тие можат да избледат, да ја променат бојата или да крварат во циклусот на перење што ги прави помалку пријатни за носење. Вулит Темнините имаат совршена рамнотежа на чиста и грижа, одржувајќи ги темните што ги сакате живописни дури и по 30 миења! Формулата Вулит Темни содржи активна состојка која делува КАКО БОЈА НОВА формула Вулит Темни Со Еверкер Е прва од ваков вид формула која ја штити синтетиката и мешавините од оштетување при миење. Заштитува од избледување, пилинг и истегнување до 20 перења. Ја одржува ВАШАТА ТЕМНА облека ДА изгледа КАКО НОВА * Комбинација на состојки за нежно чистење на дамките, додека ја штити вашата облека *штити од избледување до 20 перења. ОСЛОБОДЕНИ Од Оптички Осветлувачи, Фосфати, Белило. Добро И ЗА ТОЈ и за обичната машина за перење. Полноќ Бриз мирис. Чува темни бои задебелени и живописни. Нема избледување, губење на обликот или оштетување на влакната.

Параметри на производот

Слична стока