0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Бетси Дрејк ЗП Пинк Сандерлингс Внатрешна И Надворешна Перница за Фрлање

Бетси Дрејк ЗП Пинк Сандерлингс Внатрешна И Надворешна Перница за Фрлање

DEN 397.92
Залиха

Пристапност

Ентериерите на Бетси Дрејк се ексклузивна линија на домашен декор со оригинална уметност и дизајни на уметници од Северна Каролина. Нашите производи се направени со гордост во САД. Овие разноврсни перници се подеднакво дома подобрување на дизајнот на ентериер или додавање живот на надворешен амбиент. Тие имаат печатена ткаенина на отворено, отпорна на бледнее со години на абење и уживање. Карактеристики брусење Сандерлинг Внатрешни И Надворешни Перници Спецификации Големина : 20 "Л х 24" HWeight : 3 фунти-SKU : BTDR841 една акцентна перница "Розова Сандерлингс" во правоаголна форма. Покријте и пополнете изработени од полиестер. Се одликува со живописен, повеќебоен дизајн.

Параметри на производот

Слична стока