0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Болабол Мијалник Фрли Игра Отворено Игри Гигант Двор & Тревник Игри

Болабол Мијалник Фрли Игра Отворено Игри Гигант Двор & Тревник Игри

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

Болабол Е американска и Канадска компанија специјализирана за носење преголеми семејни деца ќе сакаат игра со големина за нив, додека возрасните ќе уживаат во поголемиот предизвик на помалите цели, за вистински да ги тестираат своите вештини. Се што ви треба за да започнете е вклучено : две цели и осум вреќи со грав во две различни бои кои се доволно издржливи за да се спротивстават на најтешките фрлања. Оваа цврста, компактна игра со фрлање торби може да се земе заедно во секоја авантура на отворено со часови забава, од скари во дворот до патувања во кампување до задно вртење на големата игра. Сѐ што ВИ ТРЕБА : комплетот за фрлање на отворено Bolaball доаѓа со се што ви треба за да имате експлозија; 8 шарени подлошки и две цели од тврдо дрво ќе ве натераат да разговарате за следното собирање на отворено!. ПОГОДНОСТ : комплетот за фрлање болабол мијалник е пренослив и лесен за транспорт. Целните кутии се прицврстуваат заедно за лесно патување. Донесете го на која било забава на езеро, забава на плажа, ноќ на игри на отворено или на кое било друго место. ОДИ ИГРА : едноставна Игра Мијалник фрли е предизвик, но забава. Може да го играат возрасни, деца, постари лица и секој што може да замавне со рацете! Наполнете го летото со спомени додека играте забавни и зависни игри на отворено како фрлање мијалник!.

Параметри на производот

Слична стока