0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Вазшоп Дами Чамци Чевли Рамни Станови Се Лизгаат На Мокасини Удобност Мокасини Со Тркалезни Прсти Женски Обични Чевли Низок Врв Лесен Кафе 8

Вазшоп Дами Чамци Чевли Рамни Станови Се Лизгаат На Мокасини Удобност Мокасини Со Тркалезни Прсти Женски Обични Чевли Низок

DEN 345.44
Залиха

Пристапност

Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. Тоа може да се носи околу куќата и канцеларијата или да оди со нив за шопинг целиот ден и да не се уморни.5, САД 6, САД 7, САД 7. Практично Лизгање : лежерен дизајн на лизгање за брзо и лесно вклучување и исклучување.

Параметри на производот

Слична стока