0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Рециклирана Пластична Таблата со Исечоци w Владетел Раб 1 Капа За Клипови, Листови, Жолта

Рециклирана Пластична Таблата со Исечоци w Владетел Раб 1 Капа За Клипови, Листови, Жолта

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Боја-код вашиот живот и вашата работа со оваа таблата со исечоци со голем капацитет. Таблата со тенок дизајн, изработена речиси целосно од рециклирани материјали функционална, обезбедува неверојатна вредност Привлечна, практична и гордо составена од возрасни Американци кои се слепи или имаат попреченост. Сите бои имаат клип со голем капацитет, како и удобни, SAE и метрички рабови на владетелот. Потенцијалните употреби за оваа таблата со исечоци се бесконечни. Држи Големина На Хартија : 8 1/2 x 12 Клипборд Вистинска Големина : 9w x 1 3/4d x 13 1/4h Клипборд Материјал : Рециклирана Пластична Клип Капацитет : 1". Тип На Производ-Клипборди-Стандардна Таблата Со Исечоци. Држи Големина На Хартија-8 1/2 х 12. Клипборд Вистинска Големина-9w x 1 3/4d x 13 1/4h. Клипборд Материјал - Рециклирана Пластика. Капацитет На Клипот-1. Бои-Жолта. Процент на рециклирана Содржина пред потрошувачите-46%. Процент на рециклирана Содржина по потрошувачите-50%. Вкупно Рециклирана Содржина Проценти-96%. Код На Собранието - N. Проп 65 Индикатор-N. Зелен Индикатор-Y. Epacpgcompliant Код-Y.

Параметри на производот

Слична стока