0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Возило-Страна Прилагодено 4-Пински Приколка Жици Темперамент, Изберете Крајслер, Доџ, Џип, Мицубиши Возила СО ОЕМ Забавува Пакет Одговара изберете: 2002-2003, 2005-ДОЏ РАМ

Возило-Страна Прилагодено 4-Пински Приколка Жици Темперамент, Изберете Крајслер, Доџ, Џип, Мицубиши Возила СО ОЕМ Забавува Пакет

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

Приклучоци во склопот на опашката на возилото за да се обезбеди 4-насочен рамен штекер. ПРИЛАГОДЕНИТЕ жици СЕ направени со некои од најсофистицираните технологии во индустријата и се дизајнирани да се инсталираат со леснотија, давајќи ви долготрајна електрична врска за поставување на куката за влечење.Ако вашето возило не е опремено со жици за влечење приколка, ПРИЛАГОДЕНИТЕ жици за ЗАВРТКИ се идеално решение. Сепак, претворањето на таа слика во реалност бара повеќе од само мечтаење. Прилагоден ремен за жици исто така наречен т-конектор е едноставен електричен уред за приклучување и играње што се приклучува во вашиот автомобилски електричен систем и обезбедува стандардна, универзална врска за поврзување на приколката. Ова е направено со користење на два или повеќе конектори специфични за возилото, компатибилни со ОЕМ за приклучување во склопот на задното светло, елиминирајќи ја потребата за сечење, спојување и лемење за време на инсталацијата. Потребна е солидна врска и вистинската количина на енергија. 4-насочен рамен излез ги поврзува опашките, светлата на сопирачките и трепкачите. Овој конкретен приклучок за приклучок обезбедува 4-насочен рамен приклучок за конектор и е дизајниран да биде прилагоден ремен за жици за да одговара на одредени години На Крајслер Аспен И Пацифика, Доџ Дакота, Дуранго, Доџ Рам 2500, 1500 Комбе, 2500 Комбе, Доџ Спринтер 2500 и 3500, Командант На Џип, Гранд Чироки И Либерти и мицубиши рајдер (за да ја потврдите компатибилноста на вашето возило, видете информации за апликацијата).

Параметри на производот

Слична стока