0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Јанху Женски Плус Големина Блузи Вратоврска Боја Печатење Копче V Вратот Краток Ракав Блуза Лабава Повик Плажа Маици

Јанху Женски Плус Големина Блузи Вратоврска Боја Печатење Копче V Вратот Краток Ракав Блуза Лабава Повик Плажа Маици

DEN 303.84
Залиха

Пристапност

Добредојдовте во нашата продавница!Се надевам дека ќе имаат добар шопинг!Материјал : добар квалитет направен. Мека И Дише Ткаенина.Летните кошули се ткаенина што дише, Добро изработена. Не проѕирно.Ткаенината е мека и удобна облека.Секси В маици За Вратот, Маица Со Кратки ракави, Долг Ракав, Обичен, ролна ракав, Основни маици со декорација на предниот џеб, Верен на големината, прилично лесен fabric.It е значителен, пријатен и топол,и носи добро, убава завеса и стил На Ласкање : ткаенината е мека и удобна. Ќе ви се допадне како малку се разгорува на половината што го прави ласкав до пополна јака Со фигура Со Копчиња : Многу Елегантен совршен летен врв со кратки ракави, лесен за совпаѓање со фармерки, тексас шорцеви, здолништа и др гламурозен изглед. Одговараат на девојки, жени кога излегуваат, забава, работа, датира, патување, одмор, клуб, носење. ●Водич За совпаѓање : Погоден За луѓе од кој било тип на тело И кој било profession.It може да оди одлично со деловна облека како што се здолниште за гушкање колкови,панталони со широки нозе,.Исто така префект одговара со фармерки,хеланки,шорцеви, капи. Можете дури и да го обложите под вашиот омилен женски капут во пролет/зима. Плус големина туника врвови со секојдневен, но моден стил, совршена должина за покривање на стомакот и дното, лабаво вклопување и енергично за удобен изглед. Жените Копче Надолу Кошули Шарени Класичен Долг Ракав Јака Канцеларија Работа Блузи Блузи Со Џеб. плус големина блузи плус големина блузи за жени плус големина блузи за жени лето плус големина блузи за жени секси плус големина блузи за жени 3/4 ракави плус големина блузи за жени облечени плус големина блузи за жени 4х-5х плус големина блузи за жени дозвола плус големина блузи за заоблени жени плус големина блузи за жени 3х.

Параметри на производот

Слична стока