0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Топла Тркала Ослободен Предизвик Прифатено Издание, Кох Медиа, PlayStation 5, [Физички], 816819019054, Ексклузивно

Топла Тркала Ослободен Предизвик Прифатено Издание, Кох Медиа, PlayStation 5, [Физички], 816819019054, Ексклузивно

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

СПОРТ ПАКЕТ (канал-широк DLC) : дали сте во потрага за чиста брзина? Почувствувајте го, возете го, поседувајте го со Двете ексклузивни Патеки Мангатм и ГТ-Скорчертм. Лебдете како луди и преминете ја целта што е можно побрзо со Пакетот Спортски Автомобили. Ве чекаат најкул, најбрзи, најуникатни лоши комбиња и мускулни автомобили што паѓаат вилица. Земете го тркалото на тони возила со своја личност и стил, различни особини и нивоа на реткост. Најдоброто од Универзумот На Топла Тркала е тука! Докажете дека сте најдобри и отклучете премиум автомобили и извонредни предмети и со Уредникот За Облека направете го вашето возење единствено ремек-дело на брзината. Топла Тркала Ослободен Предизвик Прифатено Издание, Кох Медиа, Play Station 5, [Физички], 816819019054, Ексклузивно Лебдат како про, наплаќаат вашиот поттик И експлозијата низ петелките за да го победи времето, ривалите и самата гравитација! Дали сте подготвени за предизвик? Трка рамо до рамо пријател во режимот на локален поделен екран со 2 играчи или се соочува со 12 играчи преку интернет на светски настан. Масивните, тематски игралишта се подготвени да бидат домаќини на најимпресивните трки. Забавувајте се на и надвор од патеката со овие прекрасно детални и интерактивни средини, каде што секој објект може да игра улога и да биде вистински дел од вашето коло. Свиткајте го и истегнете го иконското парче портокалова патека за да го создадете вашиот уникатен дизајн, а потоа додадете специјални засилувачи, јамки, пречки и ексклузивни интерактивни елементи за да изградите свој рај за трки. Споделете ги вашите креации со светот или уживајте во патеките направени од други луди играчи како вас.

Параметри на производот

Слична стока