0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Калтренд Предни Кофи Твид Седиште Капаци за - Џип Wrangler-JP226 - 10ta Виолетова Вметнете И Исечете

Калтренд Предни Кофи Твид Седиште Капаци за - Џип Wrangler-JP226 - 10ta Виолетова Вметнете И Исечете

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Калтренд Предни Кофи Твид Седиште Капаци за 2018-2023 Џип Wrangler-JP226 - 10ta Виолетова Вметнете и Исечете w/одделни потпирачи за глава w / странични воздушни перничиња w/прилагодување на висината conbcaltrends твид седиште капаци додадете само вистинскиот допир на софистицираност во внатрешноста на секој автомобил, камион, комбе или SUV. Потсетувајќи на ткаенини за наследство, навлаките На Седиштата Од Твид се изработени од издржлив, долготраен ткаен Полиолефин за разубавување и заштита на седиштата на вашето возило. Овие премиум капаци за седишта се задолжителни за сопствениците на автомобили и камиони. ПРЕЦИЗНО СЕЧЕЊЕ-Кофи со посебен потпирач за глава со странични воздушни перничиња со копче за прилагодување на висината, Премиум капаците на седиштата во стилот На Твид се прецизно исечени и прилагодени според фабричките спецификации на возилото. ЗАШТИТЕНИ СО УВ-нашите навлаки за автомобилски седишта од Твид имаат специјализирана ткаенина третирана СО УВ заштита, зачувувајќи го животот и изгледот на капаците на седиштата на вашето возило во годините што доаѓаат. Водоотпорен-Специјализираната ткаенина за покривање на седиштата за автомобили го содржи нашиот потпис Калтренд водоотпорен за да помогне во продолжување на животниот век и изгледот на капаците на седиштата. Одговара Изберете : 2021 ЏИП WRANGLER НЕОГРАНИЧЕН СПОРТ 2018-2019 ЏИП WRANGLER НЕОГРАНИЧЕН САХАРА 2020 ЏИП WRANGLER САХАРА 2022 ЏИП WRANGLER СПОРТ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Параметри на производот

Слична стока