0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женска Долна Облека Ноќна Облека Секси V Вратот Хемиза Чипка Ремен Бебешка Кукла Облека За Спиење

Женска Долна Облека Ноќна Облека Секси V Вратот Хемиза Чипка Ремен Бебешка Кукла Облека За Спиење

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Ова се погодни како пижами, тие исто така можат да се носат секојдневно, и секако можете да им дадете и на вашите девојки. Тоа не е премногу открива што го прави одличен начин да се стави крај на датум ноќ. Особено за датум ноќи, брачни ноќи, меден месец, партија,денот На Вљубените, Ноќта на Вештерките итн.24" ткаенината на оваа секси долна облека е многу мека и удобна, изгледа одлично на вашето тело. Ремените во задниот дел се прилагодливи, па ако треба да се затегнете за подобро држење околу градите, можете да се прилагодите или да носите градник за да ги држите градите нагоре.Овој Специјален сет за дизајни ќе ви го украде срцето! Шик и удобен, не можете да погрешите со овој неверојатен симпатичен комплет! 3. Тоа е дизајн на ноќна облека со а-линија, кој е толку ласкав и има совршена количина на истегнување, бистата од тантела е секси и исто така е еластична за сместување за различни големини. Содржина на пакетот : 1 х женска долна облека за спиење со Г-стринг.

Параметри на производот

Слична стока