0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Модвеј Џив Канцелариски Стол Во Сива Боја

Модвеј Џив Канцелариски Стол Во Сива Боја

DEN 2398.24
Залиха

Пристапност

Управувајте со патеката и пловете до островот наречен стил. Џив е резултат на креаторите на столици кои одлучија да дизајнираат стол што само функционира. Функционално, задоволство е да седите бидејќи издржливиот ребрест винил грб обезбедува природна поддршка за држење на телото. Перницата и рацете на седиштето се обложени, додека формата на потпирачите за раце беше наменета да го максимизира аголот на зглобот од 90 степени за пишување. Хромираната алуминиумска основа на џив е опремена со пет тркалца со двојни тркала, додека копчето за затегнување и бравата за навалување овозможуваат лесно прилагодување на положбата на грбот. Ова е стол направен за модерната канцеларија и добредојдено олицетворение на духот на напредокот и решителноста. Enjoyономска ПОДДРШКА - Уживајте во сигурна удобност со смислено дизајниран модерен извршен стол со ребрести прашки седишта. Искусете supportономска лумбална поддршка додека ги извршувате вашите канцелариски задачи. MЕТСКИ ВО СРЕДИНАТА на ВЕКОТ-направете изјава со прилагодлив вртлив менаџерски стол што го комплетира современиот канцелариски простор. Jive е разноврсен избор за компјутерска маса или конференциска маса. ЖИВОПИСНИ БОИ-Џив е столчето за ладно биро. Забавувајте се додека седите на портокалова, зелена или црвена канцелариска столица; или заживејте ја канцеларијата со елегантна бела, црна, сива, кафеава или теракота. СУПЕРИОРНА КОНСТРУКЦИЈА-Изградена цврста За секојдневна употреба, Jive може да се пофали со хромирана алуминиумска рамка со вртлив вртлив 360°, прилагодување на висината со еден допир и пет тркалца со двојни тркала за лесна подвижност. МЕРЕЊА НА СТОЛ-22,5 "Л х 26" В х 35-37,5 "Ч; Димензии На Седиштето : 19,5" Л х 19,5 "В; Потпирач За Грб : 17,5" В х 18 "Ч; Висина На Потпирачот за Рака Од Седиште : 8" Ч; Максимален Капацитет На Тежина : 330 фунти.

Параметри на производот

Слична стока