0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Алатки За обработка На дрво Силиконска Лента За Запечатување Самолеплива Врата Долна Заптивка Леплива Стаклена Врата + Кафеава

Алатки За обработка На дрво Силиконска Лента За Запечатување Самолеплива Врата Долна Заптивка Леплива Стаклена Врата + Кафеава

DEN 191.84
Залиха

Пристапност

Самолепливо за лесна инсталација и леплива упорност,И Нема да ја излупи,пукне или изгуби својата форма.Квалитетот на нашите производи е загарантиран и цената е поволна, ве молиме бидете сигурни да купите!2. Алатка серија.Чувајте ја бучавата и мирисот од трислојниот дизајн отпорен на звук, намалете го изнервираниот звук до пет пати и спречете бубачки, лебарки, пајаци и држете се подалеку од вашиот дом. Откако ќе заврши инсталацијата, цврсто притиснете го предметот за да биде посилен.Ви посакувам среќен живот и среќен шопинг!.Следете ги нашите продавници за да станете наши следбеници.Дното на вратата и заптивката на прозорецот : еколошки материјал, одлична флексибилност, силиконски флексибилен печат, добар за семејна употреба. Ќе добиете повеќе попусти. Ако имате било какви прашања, ве молиме консултирајте се со нашите услуги на клиентите.Запечатувањето е 0~30мм, и секоја врата е околу 2 € 39 инчи. Може да се користи за сите видови внатрешни и надворешни врати и може брзо да се инсталира во рок од 2 минути. Почитуван клиент, Добредојдовте во нашата продавница. Отстранете го црвениот филм.Силиконска Лента За Запечатување Самолеплива Врата Долна Заптивка Леплива Стаклена Врата 1mfeartes : Големина : 5x100cm Color : Црна,Бела,Сива, Кафеава Материјал : отпорност На силиконска гума, отпорност на висока температура, отпорност на абењепогоден за сите видови врати и прозорци, ветроупорен, контрола на штетници, звучна изолација, направете го вашиот живот подобар.Пакет вклучувајќи : 1x windbreak лента алатки за домаќинство. Исчистете ја вратата и проверете дали има масло на вратата и чувајте ја сува.

Параметри на производот

Слична стока