0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Raybestos R-Линија Керамички Кочница Влошки Одговара изберете: 2003-INFINITI M45, 1994-INFINITI Q45

Raybestos R-Линија Керамички Кочница Влошки Одговара изберете: 2003-INFINITI M45, 1994-INFINITI Q45

DEN 841.44
Залиха

Пристапност

Автомобилските влошки За сопирачки Raybestos R-Line беа развиени за секојдневни возачи кои очекуваат сигурни перформанси и доверлива моќ на запирање. Овие влошки обезбедуваат широка покриеност за автомобили, комбиња, Теренци и лесни камиони. Потпрете се На Рејбестос за да ви ги донесе вредните, сигурни производи што ги очекувате Од Најдобрите Во Сопирачките. Слотови и комори натпревар ое дизајн, овозможувајќи за помалку бучава, вибрации и суровост. Фабрика излечи за ефикасно сопирање веднаш надвор од кутијата Raybestos R-Линија Керамички Сопирачки Влошки Керамички материјали во согласност СО OE и испорача одговорно сопирање тоа е чисто и тивко. Вклучен е хардвер од нерѓосувачки челик премиум 301, каде што е применливо.

Параметри на производот

Слична стока