0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Кингстон Месинг KB1600AL Наследство во. Центриран Тапа За Бања, Мат Црна

Кингстон Месинг KB1600AL Наследство во. Центриран Тапа За Бања, Мат Црна

DEN 5476.80
Залиха

Пристапност

Раскошна искра од традиционално стилизиран гламур е донесена во вашиот ансамбл за бања со оваа прекрасна славина. Чешмите за бања со центри се идеални за помали бањи и имаат лесна инсталација со 3 дупки. Славината за бања Со центри од 4 инчи Херитиџ со скокачки одвод и неговата избрана цврста месинг конструкција и премиум мат црна завршница гарантирано ќе го гламуризираат традиционалниот ансамбл на вашиот дом во годините што доаѓаат. Прославете ја софистицираноста и традиционалниот декор со ова парче изјава. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. Цврста месинг конструкција. Дурасеал кертриџ без миење. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ Стапка На Проток На Излив на 60 ПСИ. Палубата монтирање 4 " центарсет 3-дупка инсталација. Вклучува појавување заврши скокачки мозоци. Стандардна врска 1/2-14 НПСМ. 4-13/16" излив дофат. 3-5/8" расчистување на изливот. 6-3/16" висина на изливот. Рачките со двојна рачка ги исполнуваат упатствата НА АДА. Завршница отпорна на корозија.

Параметри на производот

Слична стока