0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Брзинометар Cableatpy Одговара изберете:, ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ

Брзинометар Cableatpy Одговара изберете:, ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Каблите за брзинометар го поврзуваат брзинометарот со менувачот. Старите кабли можат да се врзат, скршат или едноставно да станат слаби. Најдобрата поправка е да го замените стариот кабел со нов. Каблите ЗА Брзинометар НА АТП се дизајнирани да одговараат и функционираат исто како и оригиналниот дел за да обезбедат издржливост и долг век на траење. Кабел За Брзинометар.

Параметри на производот

Слична стока