0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Бали Градник Страст За Удобност Минимизатор Женска Долна Жица Мазна Беспрекорна DF3385

Бали Градник Страст За Удобност Минимизатор Женска Долна Жица Мазна Беспрекорна DF3385

DEN 319.04
Залиха

Пристапност

Оваа Страст за удобен градник нуди удобна секојдневна поддршка и минимизирање. Минимизира до 1,5 инчи! Скриената долна жица помага да се обезбеди поудобно вклопување. Убави вметнувања од чипка каде чашите се среќаваат со ремени. Назад прилагодливи ремени за прилагодено вклопување. ; големина на чаша : Г; големина на бенд : 36 Бали Страст За Comfort® Минимизатор Долна Жица Градник Песок 36 G Жени.

Параметри на производот

Слична стока