0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Обични Панталони За Жени Лабави Широки Панталони За Нозе Висок Струк Директно Ретро Литературни Секојдневни Панталони Големина И

Обични Панталони За Жени Лабави Широки Панталони За Нозе Висок Струк Директно Ретро Литературни Секојдневни Панталони Големина

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Големина : С Половината : 58-70см/22,83-27,56" колк : 104см/40,94" Должина : 103см/40,55" Големина : М Половината : 62-74см/24,41-29,13" Колк : 108см/42,52" Должина : 104см/40,94" Големина : Л Половината : 66-78см/25,98-30,71" колк : 112см/44,09" Должина : 105см/41,34" Големина : xl половината : 70-82см/27,56-32,28" колк : 116см/45,67" должина : 106см/41,73" големина : ххл половината : 74-86см/29,13-33,86" колк : 120см/47.24" должина : 107см/42.13" жени памучни ленени широки панталони за нозе висок струк директно ретро литературни секојдневни панталоникарактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали со удобна ткаенина за секојдневно носење!Точка : Почва,Среден Струк, Еластична Половинаефектот на затворање на половината го прави вашето тело да изгледа подобро.Секојдневен за носење, Нов Изглед панталоните се совршени за приморски празници итн.Сезона : Сите сезони пол : Жени, Девојки Стил : Мода, Секојдневен Материјал : Памучна Постелнина Тип На Шема : Декорација На Почвата : ништо што ќе добиете : 1 Х Pants Size Waist Hip Length S58-70cm/22.83-27.56"104cm/40.94"103cm/40.55"M62-74cm/24.41-29.13"108cm/42.52"104cm/40.94"L66-78cm/25.98-30.71"112cm/44.09"105cm/41.34"XL70-82cm/27.56-32.28"116cm/45.67"106cm/41.73"XXL74-86cm/29.13-33.86"120cm/47.24"107cm/42.13"Size : SWaist : 58-70cm/22.83-27.56"Hip : 104cm/40.94"Length : 103cm/40.55"Size : MWaist : 62-74cm/24.41-29.13"Hip : 108cm/42.52"Length : 104cm/40.94"Size : LWaist : 66-78cm/25.98-30.71"Hip : 112cm/44.09"Length : 105cm/41.34"Size : XLWaist : 70-82cm/27.56-32.28"Hip : 116cm/45.67"Length : 106cm/41.73"Size : XXLWaist : 74-86cm/29.13-33.86"Hip : 120cm/47.24"Length : 107cm/42.13" Женска Мода. Обични Панталони. Обични Панталони За Жени.

Параметри на производот

Слична стока