0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Модвеј Биксби Канцеларија Биро Во Орев

Модвеј Биксби Канцеларија Биро Во Орев

DEN 863.84
Залиха

Пристапност

Оставете ја продуктивноста да заземе централно место во вашата домашна канцеларија со Канцелариското Биро Биксби. Ставете ги вашите омилени читања и прикажете домашни додатоци на стилската полица за книги додека се фокусирате на задачата што ја имате додека седите на пространото биро. Одликувајќи се со тенка, нивоа силуета, Биксби меша органско дрво зрно со елегантни линии на полиците за да создаде прекрасен контраст. Со многу простор за складирање и прикажување, оваа полица за книги е комплетна со пространи полици и две фиоки за биро за извлекување. Ова компјутерско биро е изработено со честички и МДФ за цврста конструкција што е изградена да трае. НИВОА ПОЛИЦА ЗА КНИГИ И БИРО - Инспирирана од модерен дизајн Од средината на векот, оваа колекција мебел има тенка, нивоа силуета со прекрасно дрво жито и елегантни линии. ПРОСТРАНА КАНЦЕЛАРИСКА МАСА - внесете фокус и продуктивност во вашиот канцелариски простор со ова пространо компјутерско биро со две фиоки со целосна екстензија идеални за прикривање на најважните работи на работното место. РАЗНОВИДЕН КОМПЛЕТ ЗА КАНЦЕЛАРИСКИ МЕБЕЛ-Совршен За складирање и прикажување, ова биро за пишување има отворени полици за да прикаже книги и додатоци додека ги чува најважните работи на работното место. ЦВРСТА КОНСТРУКЦИЈА - ова биро за домашна канцеларија е изработено со честички и МДФ за издржлива конструкција што е изградена да трае. КОЛЕКЦИЈА НА ДОМАШНА КАНЦЕЛАРИЈА - ова канцелариско биро носи современ шарм во модерниот дом или стан. Потребно е собрание. Мерења : 49 "В х 18.5" Д х 71 " Х.

Параметри на производот

Слична стока